O FIRMIE

Feniks Product to firma działająca na rynku od 2010 r. Jesteśmy producentem mebli posiadającym szeroki zakres usług opierający się na dokładności i trwałości wykonanych przez nas wyrobów tworząc meble na wymiar. Nasza hala produkcyjna znajduje się w Szczecinie na ul. Pyrzyckiej 17a.

Naszymi klientami są duże sieci handlowe z branży spożywczej, przemysłowej oraz klienci indywidualni. Firma posiada halę produkcyjną z profesjonalnym parkiem maszyn, w skład którego wchodzą m.in.

  • PIŁA PANELOWA HOMAG,
  • OKLEINIARKA HOMAG,
  • CENTRUM OBRÓBCZE HOMAG

Oferujemy dzięki temu najwyższej jakości usługi cięcia i oklejania płyt meblowych oraz Usługi CNC.

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do katalogów, wzorników i próbek.

 

Jako producent mebli specjalizujemy się w produkcji mebli sklepowych dużych jak i małych korporacji. Kompleksowo wyposażamy obiekty handlowe, sklepy, supermarkety , biura. Zapewniamy funkcjonalne zabudowy i inne elementy wyposażenia sklepów.
Nasze meble wpasują się w każde otoczenie nawet najmniejsza wnęka zostanie wykorzystana i zagospodarowana. Salon, łazienka sypialnia nieważne co!? Nasze meble wykorzystane są zawsze z najwyższą dbałością o każdy detal.

 

Projektujemy i produkujemy meble kierując się najnowszymi trendami, proponując różne rozwiązania. Tworzymy meble na wymiar nawet dla najbardziej wymagającego klienta dobierając akcesoria, sprzęt AGD czy rodzaj płyty meblowej. Stworzymy w pełni funkcjonalne wnętrze uzupełniając je meblami na wymiar.