Kuchnie na wymiar Szczecin

Firma stolarska Feniks Product ze Szczecina wytwarza meble kuchenne w oparciu o nowoczesne technologie i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Kuchnie na wymiar, które powstają w naszym zakładzie, zostają wyposażone w różnego rodzaju fronty:

  • fronty drewniane
  • fronty lakierowane
  • fronty akrylowane

Specjalizujemy się w produkcji kuchni na indywidualne zamówienie – działamy kompleksowo, mając za cel pełne zadowolenie naszych klientówi! Jesteśmy w stanie przygotować kuchnię perfekcyjnie dopasowaną zarówno do dostępnej przestrzeni, nawet jeżeli jest ona niewielka. Tworzymy zarówno tradycyjne kuchnie z naturalnego drewna, jak i nowoczesne stylistycznie meble. Doradzamy i dobieramy materiały oraz ceny do budżetu klienta.

Zamawiając kuchnie na wymiar właśnie u nas, masz pewność, że otrzymasz produkt całkowicie spełniający Twoje wymagania!

Meble kuchenne Szczecin

Meble kuchenne mogą być również uzupełnione o fronty gięte. Z kolei ich korpusy powstają z płyt meblowych, wytwarzanych przez najlepszych producentów w branży stolarskiej. Budując kuchnie na wymiar, korzystamy z materiałów najlepszych marek w branży.

Aby meble kuchenne były w pełni funkcjonalne i spełniały wszystkie wymagania, jakie narzuca się tego rodzaju zabudowie, muszą być wyposażone w wysokiej klasy akcesoria. Są to m.in: systemy szuflad, podnośników oraz zawiasów najlepszych producentów.

kuchnie na wymiar szczecin
meble kuchenne szczecin

Projekty mebli kuchennych Szczecin

Przygotowujemy również profesjonalne projekty mebli kuchennych. Zapewniamy wizualizację i wycenę gratis na podstawie dostarczonych nam wymiarów lub rysunku technicznego. Do wyboru oddajemy kilkaset równych wzorów i kolorów elementów mebli kuchennych. W naszym katalogu znajdują się fronty kuchenne z naturalnego drewna lub z okleiny, fronty lakierowane, foliowane MDF, blaty kamienne, laminowane i drewniane, solidne zawiasy oraz duży wachlarz akcesoriów kuchennych.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania dla zapewniania wygody użytkowania mebli. Wzorniki wszystkich materiałów dostępne są w siedzibie firmy (70-892 Szczecin Pyrzycka 17 a) – na miejscu można przekonać się, jak prezentują się nasze meble na żywo.