Cięcie i oklejanie płyt meblowych w Szczecinie

Jako producent mebli posiadamy halę produkcyjną z profesjonalnym parkiem maszyn, w skład którego wchodzą m.in. PIŁA PANELOWA HOMAG, OKLEINIARKA HOMAG, CENTRUM OBRÓBCZE HOMAG. Dzięki temu oferujemy cięcie i oklejanie płyt meblowych oraz usługi CNC w najwyższej jakości.

Cięcie płyt meblowych

Wykonujemy dowolne precyzyjne cięcie płyt meblowych na formatki oraz każdego materiału stolarskiego, dzięki użyciu nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo.
Formatujemy płyty wiórowe, MDF, HDF, OSB, pilśnie i sklejki.

Naszą usługę wykorzystać można do produkcji wszelkiego typu mebli na wymiar, do kuchni, biura, hotelu, sklepu, łazienki, salonu czy pokoju młodzieżowego.

 

cięcie płyt meblowych szczecin

 

 

Oklejanie płyt meblowych

Wraz z usługą cięcia oferujemy usługi oklejania płyty meblowej. Wykonujemy je za pomocą nowoczesnej okleiniarki HOMAG, sterowanej numerycznie. Posiada ona agregaty wstępnego frezowania, które dokładnie wyrównują powierzchnię przed oklejaniem co daje doskonałą jakość powierzchni okleiny oraz brak jakichkolwiek ukruszeń płyty na styku z okleiną.
Podczas procesu oklejania płyty meblowej materiał jest w końcowej fazie cyklinowany co pozwala na uzyskanie gładkich i eleganckich krawędzi.

 

oklejanie płyt meblowych szczecin

 

Dla Firm jak i osób prywatnych oferujemy wykonanie usług cięcia i oklejania płyt meblowych na dowolny wymiar. Komputerowo zoptymalizujemy i rozkroimy płyty wg zamówienia klienta.  Usługi CNC (obrabiarka sterowana numerycznie) pozwalają na wykonanie elementów o oryginalnym wzornictwie i usprawniają montaż elementów meblowych.

Oferta usług CNC:

  • Zacinanie blatów przy pomocy CNC
  • Oklejanie wąskich powierzchni PCV i ABS
  • Nawiercanie otworów montażowych w formatkach meblowych